MMCAS - MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Çrş Eki 05, 2016 5:45 pm

MMCAS - MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. Hayırlı olsun

Yazılanlar Yatırım Tavsiyesi Değildir. Grafikler eğitim çalışması için oluşturulmuştur. Al Sat Tut tavsiyesi olarak algılanamaz.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Re: MMCAS - MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

Mesajgönderen UmitYesil » Çrş Eki 05, 2016 5:46 pm

Resim
Yazılanlar Yatırım Tavsiyesi Değildir. Grafikler eğitim çalışması için oluşturulmuştur. Al Sat Tut tavsiyesi olarak algılanamaz.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Çrş Eki 05, 2016 6:27 pm

Resim

Resim

Bir haber hazırlığı var gibi görünüyor. Alt çizgiye dokundu. Üçgenin sonu yaklaşıyor. Bakalım neler olacak.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Pzt Kas 14, 2016 12:28 pm

Esas sözleşme değişiklikleri SPK Tarafından uygun görülen ortaklıklar - MMC Sanayi

Konuya ilişkin aşağıdaki açıklama Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) bülteninde
yer aldı.

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'nin (Şirket) esas sözleşmesinin "Amaç ve Konusu" başlıklı 3 üncü maddesinin değiştirilmesi
Kurulumuzca uygun görülmüştür. Şirket esas sözleşmesinde yapılması planlanan değişikliklerin Şirket'in faaliyet konusunun
tümüyle veya önemli ölçüde değiştirilmesi anlamına gelebileceği dikkate alındığında, söz konusu madde tadilinin ve faaliyet
konusunun değiştirilmesi hususlarının görüşüleceği genel kurul toplantısında II-23.1 sayılı "Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin
Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği" (Tebliğ) hükümleri kapsamında şartları sağlayan ortaklara 1 TL nominal değerli pay için
0,63 TL ayrılma hakkı fiyatı üzerinden ayrılma hakkı kullandırılması ve Tebliğ uyarınca ayrılma hakkı kullanımını için gerekli
işlemlerin yapılması hususlarında Şirket'in bilgilendirilmesine karar verilmiştir.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Pzt Kas 14, 2016 12:28 pm

Resim

700cu

Mesajgönderen 700cu » Cmt Eki 21, 2017 10:28 am

Ümit bey bir güncel grafik daha rica etsek

“MMCAS” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir