Kervansaray Yatırım Holding

KERVN Kervansaray Yatırım Holding AŞ
Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Re: Kervansaray Yatırım Holding

Mesajgönderen UmitYesil » Prş Ağu 09, 2018 10:12 pm

Diğer köylerde ne şerefsizler türemiş öyle. Ulan allahsızlar, ulan kitapsızlar. İlhan Aslan ın yatırımcı için yaptıklarını hanginiz yaptı bugüne kadar. Ulan bir tanenizde çıkıp attığınız iftiraların bir tanesi ispatlayında görelim. İspatlamayan şerefsiz oğlu şerefsizdir. Ama hepsinin aq lacak. Doğduklarına pişman olacaklar. Çoluklarından çocuklarından çıkacak bu yaptıkları.

Tabi bu işlerin başında kim var. Bunları kim organize ediyor çok iyi biliyoruz. Onunda aq lacak. Şerefsiz oğlu şerefsiz.

Yazılanlar Yatırım Tavsiyesi Değildir. Grafikler eğitim çalışması için oluşturulmuştur. Al Sat Tut tavsiyesi olarak algılanamaz.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Prş Ağu 09, 2018 10:20 pm

Lefter denen şerefsiz. Senin çiğerini kedilere atsak onlar bile tükürür. Bir tane iftiranı ispatlasana. Bir tane belge koysana erkekliğini görelim. Attığın iftiralar çoluğundan çocuğundan çıksın inşallah.
Yazılanlar Yatırım Tavsiyesi Değildir. Grafikler eğitim çalışması için oluşturulmuştur. Al Sat Tut tavsiyesi olarak algılanamaz.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Prş Ağu 09, 2018 11:08 pm

Sana cevap vermek. Asalaklara yapılmış hakaret ama olsun. Kafası karışan varsa gerçekleri biraz görsün.

1- biz seni beleş tatil yap diye lider seçmedik? heb beraber tatil yaptığı yere gidelim soralım nasıl taıl yapmış? ben araştırdım yerinden sen sakin ol gitmedim diyemessin.ben araştırmadığım durumu burda yazmam. Lan şerefsiz Bu adam bodrum otele kendi parasıyla gidip orada neler olduğunu yerinde gördüğünü grupta yazmadı mı. Otel müdürü ile görüşüp otelin SBK devri ile bilgi aldığını söylemedi mi. O zaman grupta bir sürü kişi allah razı olsun. Adam kendi parasıyla gitti bizim için yoruldu. Hakkı ödenmez denmedi mi

2- biz seni satılma durumu olan otele müşteri bul diye lider seçmedik...ne menfaatin vardı? otele müşteri bulsan. Bir otelin satılması ile bu şirketin önü açılmayacak mı. Otel şatış haberi gelince fiyat yükselecek. Yatırımcı rahatlamayacak mı. Daha önce bu gruptan bunlar defalarca konuşulmadı mı. Otel alabilecek kişilere mailler atılmadı mı. Yönetim ciddi bir alıcıya ulaşmış. Uluslararası büyük bir şirket. Yatırımcı için bunu değerlendirmeyecekte ne yapacak. Satış gerçekleşseydi. Fiyat tekrar 60 70 lere gelseydi. Geçen seferki gibi bütün grup yönetimden allah razı olsun. Bizim için çalıştılar. Demeyecekmiydi. Hadi bunları geçtim. Avukat bey yeni grubunuzda otel satışı için firma bize ulaştı. Onları şirketle buluşturduk. dediğinde. Bunları ona neden söyleyemedin. O koca götün yemedi mi. Avukat Bey her yapılanı biz İlhan ile birlikte yaptık. Benim hepsinden haberim var dediğinde niye itiraz edemedin. Yine mi yemedi götün. Birde aşağıya Avukat beye güvenimiz tam yazmışsın. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Her seferinde İlhan ı savunan avukat bey varken. Sen nasıl bu iftiraları atabiliyorsun

3- biz dava açtık. zamanı geldi ben patronla görüştüm yemin ediyo çocuğu üzerine ağlıyor dedin ben ınanıyorum dedin davadan ben cekilcem dedin.saz arkadaşlarında cekildi. biz yüzde 5 in altına düştük...bizde KERHEN İSTEMEYEREK DAVAMIZI GERİÇEKTİK. ay geçti doğru düzgün bişey yok ...hadi dava açıyoruz? ben açmam dava.tamam açma ama grupta durma dediler.dava açmıyorsan yok durmam lazım.niye? bu grubu ben kurdum. kurabilirsin...tekrar lider seçimi oldu? seni aday gösteren yok...bende adayım dedin seni secen yok ...yok ben adayım liderim falan filan.Şerefsize bak şerefsize. Açılan davayı günler geceler boyu uğraşan herkesi tek tek arayan İlhan sayesinde açmadınız mı. Yönetim adliyelerde koştururken sen neredeydin. İnsan sırf bu emekler için iftira atmadan önce biraz düşünür. Tabi bu insan olan için geçerli. Davayı geri çekmeye gelirsek. Grupta günlerce tartışılmadı mı. Başta avukat bey. İsmail ve Frecell olmak üzere herkes davayı çekelim demedi mi. Frecell Forumlarda dava neden geri çekiliyor sayfalar dolusu yazılarla anlatmadı mı. Tabi ki İlhan da yönetimden biri olarak. Davanın geri çelimesini savundu. En az Frecell kadar. Avukat Bey kadar. İsmail kadar savundu. Şimdi tek suçlu İlhan demek ancak senin gibi şerefsizlere yakışır. Dava GRUP KARARIYLA geri çekildikten sonra fiyat 50 60 lara gelince Allah yönetimden razı olsun diye bütün grup yazmadı mı. O zaman İlhan yönetimden biri olarak iyiydi de şimdi fiyat düşünce tek suçlu İlhan mı oldu. Ha dava açalım konusu açılınca biraz daha bekleyelim. Hisselerin blokesi kalksın diye Frecell in hazırladığı dilekçeleri yeni gönderdik. Kalkma ihtimali olabilir demesi suç mu oldu. Frecell bloke kalksın diye dilekçe yazarken suçlu değil. İlhan sonucunu bekleyelim deyince suçlu. Ha sktr oradan. Sen ve senin gibi iftira meraklısı leş kargaları adama saldırıp itibarsızlaştırmaya başlayıncada polemik ortamı sizin işinize geldi. Grubun bölünmesini sağladınız. Hadi şimdi kına yakın bakalım. Ha birde neymiş Aday olmuşta seçilmemiş. Lan geri zekalı. İsmaili Frecell i kim seçti. Seçim mi oldu. Avukat Bey bas bas bağırdı. Seçim yapalım dedi. Ama frecell oldu bittiye getirip seçim yapılmadan yönetim oluşturdu. Bunun neresi seçim. Kimsenin oy kullanmadığı seçim mi olur. Senin gibi bir kaç kendini bilmezin laf kalabılığı ile oldu bitti.

Kirliciki

Mesajgönderen Kirliciki » Cum Ağu 10, 2018 12:11 am

Ümit Bey, Hakaret ve küfür Forumda yasak. Lütfen tekrarlamayın. Bu seferlik sadece uyarı ile yetiniyoruz. Bir daha tekrarlarsanız. Cezalandırılırsınız.

Kirliciki

Mesajgönderen Kirliciki » Cum Ağu 10, 2018 12:13 am

Arkadaşlar,

İçeriği ve başlığı değiştirerek mümkün olduğunca fazla kuruma gönderelim. Fabrikaları alanlar bu durumdan rahatsız olup şirkete baskı kuracaktır. Bu da bizim yararımıza olur. SPK dava açarsa da mükemmel olur.

SERMAYE PİYASASI KURULU
PİYASA GÖZETİM VE DENETİM DAİRE BAŞKANLIĞI’NA
İSTANBUL

Hissedarı olduğum ve Borsa İstanbul’da işlem gören Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. tarafından şirket gayrimenkulleri değerinin çok altında satılarak şirket ve yatırımcıları büyük zarara uğratılmaktadır. Şöyle ki;
Şirket tarafından 24.02.2018 tarihinde kapta yapılan açıklamaya göre Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Alaşar Mahallesi, 6671 Ada (yeni 7595 ada), 1 Parselde kayıtlı 138/2395 hissesi bağlı ortaklığımız SİS Sayılgan Dokuma Boya İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait gayrimenkul için satış ve tescil işlemi tamamlanmış olup satış bedeli tahsil edilmiştir. Ayrıca daha önce 22.09.2017 tarihindeki açıklama şu şekildedir;

24.05.2017 tarihli özel durum açıklamamızda Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Alaşar Mahallesi, 6671 Ada (yeni 7595 ada), 1 Parselde kayıtlı 138/2395 hissesi bağlı ortaklığımız SİS Sayılgan Dokuma Boya İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait gayrimenkul için 1.003.000 USD bedel ile satış ve tescil işlemi en geç 24.02.2018 tarihinde tamamlanmak üzere SMGY Tekstil San.ve Tic.Ltd.Şti. ile anlaşıldığı duyurulmuştu.
Söz konusu satış süreci devam etmektedir.
Sayın, Pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Bahsi geçen gayrimenkul değerinin çok altında yaklaşık 60.000.000 TL ile satılarak şirketin ve dolayısıyla biz yatırımcıların zarar uğraması söz konusudur. Konumu ve özellikleri düşünüldüğünde bahsi geçen gayrimenkul için öngörülen fiyat 100.000.000 TL dir. Şirketin daha önce yaptırmış olduğu değerlemelerde ya da yapılabilecek yeni bir değerleme ile bu fiyatın gerçekliği ve ortaya çıkan zararın ne kadar büyük olduğu görülecektir.

Bunlarla birlikte şirket tarafından 19.04.2016 da KAP ta yapılan açıklama şu şekildedir;
www.finansturk.com'un 23.02.2016 tarihli haberinde "Kervansaray bağlı ortaklığı Akayteks iflası durduruldu. Fabrikalar satışa çıktı." başlığı altında grubumuza ait bazı gayrimenkullerin tarafımızca satışa çıkarıldığı bilgisi verilmektedir.

25.06.2015 tarihinde yapılan özel durum açıklamasıyla kamuya duyurulduğu üzere; grubumuzun finansal giderlerini azaltmak amacıyla Şirket aktifine kayıtlı Kervansaray Bodrum Oteli - Tatil Köyü ve yine 14.11.2015, 13.01.2016 ve 11.03.2016 tarihlerinde yapılan özel durum açıklamalarıyla kamuya duyurulduğu üzere faaliyeti durdurulan iştirakimiz SİS Sayılgan Dokuma Boya İplik San.ve Tic.A.Ş.'nin aktifine kayıtlı tesis makineler ile fabrika binasının satışının gündemde olduğu açıklanmıştı.

Bunlarla birlikte; Grubumuzun finansal ihtiyaçları çerçevesinde Şirketimizin ve bağlı ortaklarının aktifine kayıtlı menkul/gayrimenkuller için Şirket menfaatleri doğrultusunda uygun alıcıların bulunması halinde satışı gündeme gelebilecektir.

Bu konudaki gelişmeler, Sermaye Piyasası düzenlemeleri çerçevesinde ayrıca bildirilecektir.

Sayın, Pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Bahsi geçen haberde belirtilen gayrimenkul Akayteks olarak belirtiliyor ve Şirketin talep ettiği miktar olarak 102.219.600,00 TL ifade ediliyor. Haberin linki: http://www.finansturk.com/haber/borsa/k ... ./110.html

Ayrıca yine aynı haberde bahsi geçen SİS2 olarak belirtilen Gayrimenkul yine değerinin çok altında Dervişoğulları iplik boya tekstil San. Tic. AŞ şirketine satılmıştır. Haberde talep edilen bedel 48.000.000 TL iken satılan bedel 16.000.000 TL olarak konuşulmaktadır. Şirketin bu hususta KAP ta her hangi bir açıklama yapmaması sebebiyle tam rakam bilinememektedir. Şirket hesapları incelenerek tam rakam tespit edilebilinir.

Talep:

Şirket malvarlığının SPKn’nin 21. Maddesi kapsamında azaltılmasının engellenmesini teminen, Bahsi geçen Gayrimenkullerin satışlarının iptali için dava açılmasını talep ederiz.

Saygılarımla arz ederim. 09.08.2018

Adres : isimSoyisim TC imza

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Cum Ağu 10, 2018 12:37 am

Kirliciki yazdı:Ümit Bey, Hakaret ve küfür Forumda yasak. Lütfen tekrarlamayın. Bu seferlik sadece uyarı ile yetiniyoruz. Bir daha tekrarlarsanız. Cezalandırılırsınız.

Eyvallah Hakan abi. Görüyorsun işte. İnsan kendini tutamıyor. İnsanda biraz vefa olur diyeceğim ama nerede.

Kullanıcı avatarı
UmitYesil

Mesajgönderen UmitYesil » Cum Ağu 10, 2018 2:15 pm

Bak bak bak LEŞter e bak hala utanmadan yazıyor. Yalanları tutmayınca yenilerini uydurmuş bir tarafından. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Neymiş hissesini 1 milyon 150 bin yapmışta tekrar 800 bine düşürmüş. Yani al sat yapmış. Hadi diyelim senin iftiraların doğru. Adam şirketin içinde. O zaman bu adam geri zekalı mı niye Al satı küçük miktarla yapsın. Hepsiyle yapar köşeyi döner. Senin aklın işte bu kadar çalışıyor. Uydururken bile beceremiyorsun. Leşsin işte leş.

admin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen admin » Pzt Eyl 03, 2018 8:07 pm

Selim Sayılgan a Hapis Şoku
Borsada yalan habere hapis. KAP ta şirket adına yalan haber yayınlanması ile ilgili aldığı hapis cezası kesinleşti.

http://www.finansturk.com/haber/borsa/selim-sayilgan-a-hapis-soku/395.html

admin
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen admin » Sal Eyl 04, 2018 2:54 pm

Kervansaray a Kayyum ve Tedbir Talepli Fesih Davası

Yıllardır zarar eden, defalarca kandırılan ve sabrı taşan kervn hissedarları tekrar şirketin feshini istedi. İki yüze yakın yatırımcı bir araya gelerek Kervansaray Yatırım Holding in feshini istedi. Ayrıca Kayyum atanmasını, hem şirketin hem de ailenin mal varlıklarına tedbir getirilmesini talep eden yatırımcılar ortaklıktan ayrılma taleplerini yaptılar.

https://finansturk.com.tr/2018/09/04/kervansaray-a-kayyum-ve-tedbir-talepli-fesih-davasi/

finanscı

Mesajgönderen finanscı » Cum Kas 09, 2018 4:34 pm

0,40 TRY'dan işlem görüyor :D

“KERVN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir