Kervansaray Yatırım Holding

KERVN Kervansaray Yatırım Holding AŞ

Kullanıcı avatarı
UmitYesil
Mesajlar: 82
Kayıt: Sal Eki 04, 2016 12:36 pm

Re: Kervansaray Yatırım Holding

Mesajgönderen UmitYesil » Cmt Oca 19, 2019 4:16 pm

Kervan da Gelen Haberler Operasyon Hazırlığı mı ?

Basında yer alan “Kervansaray Yatırım Holding’de yeniden yapılanma çalışmaları tamamlandı” haberi ile yeni bir dönem başlıyor olabilir mi?

Kervansaray Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Tümer, basında yer alan açıklamasında şirketin borç sorununu çözdükten sonra turizmde yeni yatırımlara devam edeceklerini belirterek, “Önümüzdeki 4 yıl içinde 2 otel daha açabiliriz” diye konuşarak bir ilki gerçekleştirdi. Bundan önce sürekli problemler ile gündeme gelen şirketten ilk kez olumlu haberler çıkması ve spekülasyon denilebilecek şekilde yeni yatırımlardan ve yabancı ilgisinden bahsedilmesi yatırımcıları arasında heyecan yarattı.

http://kimkimekorsa.com/2019/01/19/haberler-kervan-da-operasyon-hazirligi-mi/
Yazılanlar Yatırım Tavsiyesi Değildir. Grafikler eğitim çalışması için oluşturulmuştur. Al Sat Tut tavsiyesi olarak algılanamaz.

Kirliciki
Mesajlar: 108
Kayıt: Çrş Eyl 21, 2016 12:04 am

Re: Kervansaray Yatırım Holding

Mesajgönderen Kirliciki » Sal Oca 22, 2019 6:43 pm

Kervan Yatırımcısının Feryadı Dinmiyor

5 – 6 yıldır zarar eden, defalarca kandırılan ve sabrı taşan kervansaray hissedarları Ankara’da Atatürk Kültür Merkezi önünde toplandı ve Protesto gösterisi yaptılar. İki yüzden fazla yatırımcıyı temsilen 70 e yakın yatırımcı farklı illerden yola çıkarak Ankara Valiliğinin izni ile AKM önünde toplanarak şirketi, şirket yöneticilerini, SPK ve Danıştay ı protesto ettiler. Son çare olarak Cumhurbaşkanına ulaşmayı istediklerini belirten yatırımcılar. Feryatlarını kimsenin duymadığını dile getirdiler.

https://finansturk.com.tr/2019/01/22/kervan-yatirimcisinin-feryadi-dinmiyor/


“KERVN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir