Kripto Koin de Büyük miktar da token yakımı gerçekleşti – Kucoin Listeleme Başvurusu Heyecan Yarattı

Kripto Koin hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Kripto Koin yorum ve analizler yatırımcılar için çok önemli. Yatırımcılar doğru yorum ve doğru analiz görmek istiyor. Kripto Koin forum sitelerinin karmaşasından uzak, kolay anlaşılır yorumları sizlere sunuyoruz. Kripto Koin grafik teknikleri ve yorumları sayfamızda yer alacaktır. Kripto Koin fiyatı ne olursa olsun sizin alım noktanız ve nerede sattığınız asıl önemli olandır.

Kripto Koin Yorum 2022

Kripto Koin Borsada işlem görmektedir. Yatırımcıları tarafından sürekli takip edilen Kripto Koin senedi grafik ve yorum analizleri sürekli ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki yorumlardan faydalanabilirsiniz.

Türk Yatırımcıların sahip çıktığı projede yatırımcılara destek olan ve projeyi satın alan Soner Demir 1 milyar adet Token yakımını tamamlandı. Yakılan koin değeri 50 milyon TL den fazla. Bitci borsasında işlem gören, Coingecko da listelenen Kripto Koin uzun süredir Türkiye’de ki yatırımcılarının bir araya gelerek güçlerini birleştirdiği proje olarak dikkat çekiyor. Coingecko listelemesi yakın zamanda gerçekleşen koin, piyasada önemli balinalardan biri olarak bilinen Soner Demir in token yakımı ile tekrar gündeme geldi. Yatırımcının büyük desteğini alan Soner Demir projeyi sahiplenmiş durumda.

Kripto Koin de Büyük miktar da token yakımı gerçekleşti - Kucoin Listeleme Başvurusu Heyecan Yarattı Borsa Kripto Para

Kripto Koin Nereden Alınır?

Kripto Koin Bitci borsasında uzun süredir işlem gören koinler arasında yer alıyor.  Buradan üye olarak Kripto Koin alımı yapabilirsiniz.

Kripto Koin Uzun Süredir Yükseliş Gösteriyor Kucoin Listeleyecek mi?

Önemli bir yükseliş gerçekleştiren tokende yeni borsa listelemesi için çalışmaların devam ettiği kulislerde konuşuluyor. Kucoin borsasının ilk hedef olduğu ve gerekli başvuruların yapıldığı bilgisi kulislerde en çok heyecan yaratan konu oldu.

1 Milyar adet Token Yakımı Gerçekleşti

Kriptokoin internet sitesi tarafından çıkarılan sonrasında Türkiye deki Yatırımcılar tarafından sahip çıkılan projede yatırımcılara destek olan ve projeyi satın alan Soner Demir tarafından gerçekleştirilen yakım (1 milyar adet) tamamlandı. Yakılan kriptoların yaklaşık değeri 50 milyon TL den fazla.

Yakım linki: https://bitciexplorer.com/tx/0xb929f1b739525abb814b09b4ac07fa9d8d770e69f116bbafc4812504dcc2db71/token-transfers

 

 

Kripto Koin de Büyük miktar da token yakımı gerçekleşti - Kucoin Listeleme Başvurusu Heyecan Yarattı Borsa Kripto Para